Z A P R O S Z E N I E
What do I advise? Forget it all. Don't be afraid. Do what you get the most pleasure from. Is it to build a cloud chamber? Then go on doing things like that. Develop your talents wherever they may lead. Damn the torpedoes - full speed ahead! If you have any talent or any occupation that delights you, do it, and do it to the hilt.

                                                                                                                      Richard P. Feynman


Szanowne Koleżanki,

Szanowni Koledzy,

Młodzi Adepci Nauki!

 

Czy wzięliście sobie do serca słowa Richarda Feynmana, lecz nikt nie chce już słuchać o Waszych badaniach? Znajomi są zwyczajnie znudzeni, Wasi przełożeni na pomysł kolejnego projektu reagują słowami Pan(i) raczy żartować?! i nawet uniwersyteckie korytarze stają się puste, gdy tylko rozbrzmiewają w nich Wasze kroki. A może nie wszystko idzie po Waszej myśli i chcielibyście by spojrzeć na Wasze badania z nieco innej perspektywy niż dotychczas? Żaden problem!

Wydziałowa Rada Samorządu Doktoranckiego Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ma przyjemność zaprosić studentów, doktorantów oraz młodych doktorów do wzięcia udziału w kolejnej już edycji interdyscyplinarnej konferencji naukowej POMIĘDZY NAUKAMI, która odbędzie się w dniach 19-20 września 2019 roku. Jak co roku spotkamy się w chorzowskim Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych, jednak po raz pierwszy w swej historii konferencja będzie miała charakter międzynarodowy, dlatego też nie zwlekajcie z poinformowaniem o tym wydarzeniu swoich znajomych, którzy na co dzień działają naukowo poza granicami Polski.  

 

                                                                                     Liczymy na Waszą obecność!

Do zobaczenia we wrześniu!

Organizatorzy

                                                                                          

                                                                                                                     

 


                                                                                                                     

© 2019 Science Beyond Disciplines. All Rights Reserved.